Popůvky - současnost

Rozšiřujeme naši prezentaci o úvahy a názory na současnost v naší obci. V Popůvkách probíhá intenzívní výstavba rodinných domů a jsou již hotové bytové domy, které čekají na nové majitele. Ne vždy ovšem přináší taková masívní výstavba pouze kladné reakce. Nabízíme zde prostor pro názory jak starousedlíků tak i nových spoluobčanů, jak se dívají na současné dění v naší obci.

Nic není černobílé a udělejte si tedy názor sami. Budeme rádi, když se nám vyjádříte k úvahám jež zde budeme prezentovat a napíšete nám Vaše názory. Budeme rádi, pokud nebudou odpovědi anonymní ale budete si za svými názory stát i při veřejné diskuzi.

 

 


Doporučujeme

Betonové ploty nejvyšší kvality za skvělé ceny. Vedení účetnictví Brno Neplaťte daně, když nemusíte. Podadíme Vám. Kryolipolýza - nejmodernější metoda v péči o Vaše tělo. Kosmetika Brno - mezoterapie, pernemantní řasy, bodyter. Grily Weber - zahradní grily na dřevěné uhlí Weber. Kung Fu - oddíl kung Fu v Brně. Stránky o všem kolem tohoto bojového umění. Návrhy zahrad Brno - realizace zahrad, závlahy zahrad, vizualizace návrhů zahrad. Nákladní výtahy - realizace a servis výtahů, Brno. Koupelnový nábytek ve všech jeho variantách, vodovodní baterie, koupelnové doplňky přináší vaše Koupelna snů. Ubytování Česká Kanada - nově zrekonstruovaný penzion v srdci České Kanady. Ubytování Velká Úpa - Javoří mlýn v Krkonoších. Ideální dovolená na horách.