Zajímavé odkazy

 

 

Kung Fu Brno Kung Fu Brno Stránky brněnského oddílu Kung Fu. Jihočínské Kung Fu styl Hunggar je cvičení nejen pro sílu a rychlost, ale také je to bojové umění, které Vám dodá spoustu energie a vnitřní vyrovnanosti. Vyzkoušejte si tradiční metody posilování a boje v oddílu, který přímo navazuje na tradici rodiny Lam.

 

 

Úpravna vody V nabídce společnosti je domácí úpravna vody Proteo, filtry na mechanické nečistoty i olovo a těžké kovy, sterilizátory, změkčovače a inhibitory pro zabránění usazování vodního kamene. Úprava pitné a užitkové vody. Zajišťění montáže i servisu. Plná záruka.

 

 

 Koupelna snů Široká nabídka sanitárního vybavení do koupelny - vany, umyvadla, sprchové kouty a sprchové vaničky, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky NIMCO, vodovodní baterie GROHE. Do vaší kuchyně nabízíme dřezy, dřezové baterie či sortery na třídění odpadu.

 

 

Ivča a Jirka - toulky světem Ivča a Jirka Při brouzdání na internetu, jsem narazil na velice pěkně zpracované stránky o toulkách nejen v Česku ale i v zahraničí. Ivča a Jirka jsou dvojicí mladých lidí, kteří milují cestování po naší vlasti a protože takových cest podnikají spoustu a mají při nich oči otevřené, rozhodli se nakonec podělit se o své zážitky a tipy na výlety se všemi lidmi, naladěnými na podobnou strunu.

  

 

Vířivé bazény a bazénová chemieBazénová chemie - eShop s nabídkou především bazénové chemie. V nabídce také vonné esence pro vířivky, sauny a balneo provozy, infrasauny. Možnost zakoupení bazénové chemie pro klasické bazény i vířivky po předchozí domluvě i v sídle společnosti.

 

 

 

Vysočina ubytováníUbytování na Vysočině pro všechny milovníky tohoto kouzelného koutu naší republiky. Tradiční zděná chalupa je umístěná v klidné lokalitě kousek od Devíti skal, přímo u lesa. Pronájem celé chalupy pro rodiny s dětmi, ale i sportovce, kteří hledají výhodiště pro cykloturistiku na Vysočině, běžkaře či turisty. Chalupa je nově zařízená s možností ubytování až pro 8 osob.