Kniha návštěv

Datum: 14.07.2020

Vložil: BopAerokscope

Titulek: IlluttDop siyah

full credit report <a href=" https://creditscorewww.com/ ">what is considered a good credit score </a> transunion credit report phone number

—————

Datum: 03.07.2018

Vložil: Drahomíra Vachova

Titulek: 737057418

obry den, mohla bych poprosit o kontakt na pana Stajnochra od Vás z Polibek u Brna, který pěstuje kiwi? Ráda bych si ji od něj objednala?
Mailova adresa draha.vachova@seznam.cz
Dekuji

—————

Datum: 17.01.2013

Vložil: Kovářová

Titulek: RD v Popůvkách

Dobrý den, mám zájem o koupi rodinného domu v Popůvkách, v případě, že dům prodáváte, kontaktujte mne prosím na tel.: 606 321 101 Děkuji

—————

Datum: 02.01.2011

Vložil: Židková,Sv-Sidonie

Titulek: 2011

Sleduji ráda vaše stránky a zajímavosti na nich, mám obec Popůvky moc ráda (jen ten rachot z Grand Prix by nemusel v přilehlých lesích být).
Do roku 2011 přeji, aby stránky byly pořád tak zajímavé. Židková

—————

Datum: 29.07.2010

Vložil: rozlobený

Titulek: val nebo neval při ulici Jihlavská

Drobný dotaz: jak je možné po tolika letech mít nezkolaudovaný protihlukový val !!!
Když nebude protihlukový val, tak co bude tlumit hluk??? Nebo je to nějaká zkoužka jaký bude hluk, když protihlukový val nebude... jak to vidíte? Plánuje se tam protihluková stěna a kdy bude postavena?

—————

Datum: 04.08.2010

Vložil: DOKTOR

Titulek: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

Připojuji se k předchozímu dotazu,mě osobně se odstranění valu dotklo,neboť náš spoluobčan val zrušil,aniž by cokoli řekl,alespoň ze slušnosti.Přijde mi to taky nefer vuči všem,kteří val zachovali,osazeli a starají se o něj.Začíná nám tady bezvládí.panístarostka se dva roky snaží val zkolaudovat,si snad dělá ze mě pr.....No tak jsem si ulevil.Přeji Všem pěkný zbytek léta a hlavně pohodu.

—————

Datum: 04.08.2010

Vložil: taky doktor

Titulek: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

Co je to za nesmysl, kolauduje přece stavební úřad a ne obecní. Tak se zeptej na st. úřadě ve Střelicích jak to doopravdy s valem je. Já vím, že z naší obce tam byla poslaná žádost o vyjádření k valu ale jestli něco odepsali, tak to nevím ale asi nic.

—————

Datum: 05.08.2010

Vložil: Rouzek st.

Titulek: Re: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

Srdečně zdravím páni doktoři, zaslal jsem písemnou žádost o informaci na stavební úřad jak to skutečně s valem je. Pokud přijde jakákoliv odpověď budu Vás informovat.

—————

Datum: 05.08.2010

Vložil: DOKTOR

Titulek: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

děkuji, jen upřesním, samozřejmě vím,že kolauduje st.úřad, já chtěl jen říci, že ta kolaudace trvá či trvala dva roky, dle paní starostky.Jinak děkuji za jakékoli info.jen tak na okraj, také kandiduji do zastupitelstva, ale to co tady píší někteří, to je síla, jj jen se zviditelnit.NIKDO VÁM NEDÁ VÍC NEŽ CO JÁ VÁM SLÍBÍM . - )))

—————

Datum: 05.08.2010

Vložil: Raabová

Titulek: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

možná máte pravdu, ale chci poprosti všechny přispívatele, je opravdu tak těžké vystupovat po vlastními jmény a ne pod nicky? Je to pak jen takové poštěkávání za plotem, když mě nikdo nevidí. Hrozně ráda bych, abychom mohli s novými zastupiteli komunikovat interaktivně, hned, ale na druhé straně bych doporučila, aby se lidi museli přihlásit, dostali svůj pin a pod vlastním jménem komunikovali. Ten pin proto, aby si někdo cizím jménem nevyřizoval účty. I to se může stát, když se nedokážete podepsat jménem vlastním a obzvláště, když údajně kandidujete do zastupitelstva. Nezlobte se, ale když nemáte kuráž se přiznat ke jménu, do zastupitelstva nepatříte.

—————