Služby a firmy

V Popůvkách a okolí je množství soukromých firem a živnostníků, kteří nabízí zajímavé služby, které mohou občané využít. Budeme postupně zveřejňovat jejich nabídku. Proč chodit jinam, když kvalitní služby můžete mít na dosah.  

Tvorba www stránek a SEO optimalizace pro vyhledávače

Součástí nabídky společnosti LUVR s.r.o. je SEO optimalizace a internetový marketing, webdesign, reklama na internetu, tvorba www stránek a eshopů, webhosting. Navrhujeme logotpy, corporate identity. Služby reklamní agentury.

 

Návrhy okrasných zahrad - Lenka Dudová

Profesionální návrhy okrasných zahrad včetně vizualizace. Zasazení návrhu do reáného prostředí, dle představ klienta či plně kreativně podle návrhu zahradní architekty Lenky Dudové. Součástí řešení může být také návrh barevného doladění fasády, návrhy chodníků a příjezdových cest, zahradních osvětlení.

 

Bazénová chemie

Pro majitelé bazénů a vířivek je v Popůvkách možnost osobního odběru bazénové chemie. V nabídce eShopu www.virive-bazeny.cz naleznete bazénovou chemii kyslíkovou určenou především pro vířivé bazény ale také chemii na bázi chloru, kterou se ošetřují klasické bazény.

 

Grily Weber - showroam kousek od Popůvek

Internetový obchod TopGrily.cz má nedaleko od naší obce jeden z největších showroamů na Moravě. V prodejně umístěné mezi Veselkou a Bosonohami naleznete široký sortiment grilů Weber na dřevěné uhlí, plynových i elektrických grilů a samozřejmě také bohaté příslušenství pro grilování na zahradě či terase vašeho domku.

 

Výživový poradce

Nabízím klientům komplexní výživové poradenství s osobním přístupem a znalostí v oblasti výživy. Sestavím jak výživové plány na míru, tak řeším i zdravotní prevenci, redukci hmotnosti, zbavení se přebytečných chutí ale také zvýšení váhy, sportovní výživu, výživu seniorů a těhotných žen. Obraťte se na výživového poradce Brno.

 

Audity a daňové poradenství

polečnost FIZA a.s. poskytuje služby v oblasti audit a daňové poradenství. Se sídlem v Brně a půsbností po celé ČR je profesionálním partnerem všem, kteří hledají auditorské služby a daňové poradenství.

 

Alternativní studio na Veselce

Alternativní masérské studio, nabízející masáže a aromaterapii, fyzioterapii, bylinkovou poradnu, terapeutické pobyty, harmonizační programy, meditace a semináře.

 

Hodinový manžel Brno

Služby hodinového manžela jsou stále oblíbenější. Nestíháte doma něco opravit, přivrtat, smontovat, vyzdít, nasadit? To vše Vám může zajistit hodinový manžel Brno. Dojezd do okolí 20km pokryje i Popůvky a vy už budete mít po starostech. A nemusíte být jen žena samoživitelka, služby hodinévého manžela Brno využijí i muži a rodiny, kde prostě není čas některé práce udělat nebo chybí potřebné vybavení a zkušenost.

 

COLDHVAC

Nabízíme instalace klimatizačních zařízení, jako jsou: tepelná čerpadla VRS, split, kazeta, potrubí, GREE, AUX, LG, TOSHIBA, MITSUBISHI, HITACHI a DAIKIN. Nabízíme konkurenční ceny a krátké termíny. V létě je klimatizace nejen chlazena, ale i vytápění v zimě. Moderní přístroje spotřebovávají málo elektřiny a jsou ekologické. Vývoj technologie ve výrobě klimatizačních zařízení umožňuje výběr vhodných parametrů chlazení a topení pro každou místnost. Kontakt: biuro@coldhvac.eu, tel. 720302082, facebook: coldhvac.

 

Pokud máte zájem o uvedení Vaší firmy či služby, kterou můžete obyvatelům Popůvek či okolí nabídnout, kontaktujte nás.


Doporučujeme

Hodinový manžel Brno - práce všeho druhu rychle, kvalitně se zárukou.  Vedení účetnictví Brno Neplaťte daně, když nemusíte. Podadíme Vám. Kosmetika Brno - mezoterapie, pernemantní řasy, bodyter. Grily Weber - zahradní grily na dřevěné uhlí Weber. Kung Fu - oddíl kung Fu v Brně. Stránky o všem kolem tohoto bojového umění. Návrhy zahrad Brno - realizace zahrad, závlahy zahrad, vizualizace návrhů zahrad.