Fotogalerie Popůvek

Rozodli jsme se, že založíme tuto rubriku, abychom mohli dokumentovat změny v naší obci také ve fotografiích. Je možné, že v horizontu několika let mohou mít současné fotografie zajímavou vypovídací schopnost o tom, jakými změnami Popůvky procházejí. Neklademe si zde za cíl nějakou vysokou uměleckou hodnotu. Spíše zdokumentovat současný stav, tak jak se nám jeví. Po nějaké době bude jistě zajímavé udělat provnání a zamyslet se, zda změny, které zákonitě přichází jsou vítané, či zda máme plakat a lomit rukama nad tím, jak to dřívě bylo krásné. 

Také bychom chtěli požádat starousedlíky, pokud mají nějaké zajímavé fotky z let minulých, zda by nám je neposkytli k zveřejnění, pro porovnání se stavem současným, abychom mohli třeba s trochou nostalgie zavzpomínat na již nenávratně ztracenou tvář naší vesnice.

Prohlížení obrázků formou lightboxu nemusí úplně korektně být zobrazené ve starších verzích Internet Exploreru. Doporučuji používat Chrome od společnosti Google, jako v současnosti jeden z nejrychlejších prohlížečů.