Úterý 28.7.2009

No viděli jsme. První lazar, který má oficiálně od Jirky běh pouze doporučený, nikoliv povinný. Začíná se objevovat také přezdívka „Pajda“, kterou dává do placu Brutus. A má vlastně pravdu, takže se ani nebráním. Snažím se ploužit do kopce, ale dnes to doopravdy dře. Nicméně je pozitivní, že noha nebolí více než večer, i když v noci jsme se ani nemohl otočit, aniž bych se probudil.

Nyní je nádherné ráno a alespoň mám možnost nafotit i ranní běhání. Kouzelné mraky nad Buchtovým kopcem mi zvedají náladu a nakonec po protažení se cítím docela v pohodě. Sluníčko se do nás krásně opírá a jak postupně osychá rosa bude snad i den stejně hezký.

 

Saša mne od ranního statického Gung Gee odrazuje, ale jiní zase radí ať to zahřeji, tak nakonec zatnu zuby a jdu do toho. Asi by Jirka měl výhrady, kdyby nevěděl, že nejsem úplně ready ale dobrý pocit po cvičení je nejlepší odměnou. Snad to bude už jenom lepší a lepší. Některé aplikace raději vynechávám ale pouze ty, kde se moc vrtí nohama J. Ondra zase  svádí boj Goliáše s obrem, když jej vyzve vlasatý Honza na souboj. Ale je to asi nejlepší cesta, jak se něco naučit. Když potom přijde Martin a společně s Honzou předvádí, jak by to mohlo vypadat v reálu, tak je to jenom skvělou  motivací. Pak už zase pouze páky a klasika s Ondrou, který si mne vychutnává a je tu téměř oběd. Ještě do lékárny nakoupit obinadla a Veraly a jdeme baštit. Dnes na nás čeká vynikající česnečka a i druhé v podobě každodenní sekané tentokrát pro změnu s bramborovým salátem nám chutná. Odpolední kávička s vánočkou a máslem je nejlepší tečkou. Už jenom sepsat pár poznámek, stáhnout fotografie a možná si dám dvacet (nebo raději třicet). Ondra už ostatně jako každé odpoledne zalomil a vzbudit chce až v 15:45 před naším blokem Opičí tyče. 

  

  

  

Boje Obra s Goliášem - Ondra a Honza 

Odpoledne se počasí z poledního deště probralo a konstatuji s úlevou, že i koleno trochu povolilo. Sice při opičí tyči nemohu dělat žádné velké skoky a spíše to vypadá jako když koza skáče po dvorku ale oproti včerejšku je to přece jenom o dost lepší. Velice zajímavé jsou aplikace a kdy tyčky bouchají o sebe, hned si připadáme mnohem pokročilejší než ve skutečnosti doopravdy jsme. Na závěr ještě kus nové sestavy Gung Gee ve dvojicích a završení dne je dokonalé.