Kung Fu Brno - nábor nových žáků

 

Nábor do oddílu Hung Gar Kung  Fu školy Brno září 2018

 

Oddíl Hung Gar Kung Fu Brno bude nabírat nové zájemce o toto asijské bojové umění opět po prázdninách v září 2018. Neváhejte se včas přihlásit. Hodiny jsou určené nejen pro zájemce o toto tradiční čínské bojové umění, ale také pro všechny, kdo chtějí zapracovat na své kondici, duševní rovnováze a pozitivním přístupu k životu.

Máte možnost si na ukázkovém tréninku vyzkoušet co to obnáší a možná zjistíte, že právě tento bojový sport je to pravé pro vás nebo vaše děti. Tréninky vedou zkušení instruktoři, kteří mají dlouholetou praxi ve vedení jak malých dětí, tak i dospělých. V oddílu závodníků se pak můžete potkat i s mnohonásobno mistriní České republiky, Evropy i světa v Kung Fu Simoou Pressovou a také neméně úspěšnou Alžbětou Rouzkovou. Také ostatní závodníci patří ke špičce tohoto bojového sportu. Pod jejich vedením máte možnost se připravit na akce mezinárodní úrovně.

Dalším skvělým bonusem návštěvy oddílu Hung Gar Kung Fu Brno je také získání praktických dovedností v reálné sebeobraně, která je bohužel v současném světě stáoe nezbytnější.

 

Sebeobrana Brno

V letošním školním roce se výrazně rošířila také výuka reálné sebeobrany pro všechny zájemce. Bohužel se v naší společnosti násilí stává běžnou součástí života. Agresivita je občas neúměrná situacím, do kterých se může dostat každý z nás a lidské slovo přestává mít uklidňující účinek. Přibývá také napadení jen tak pro zábavu, kdy si útočníci zkouší své "dovednosti". Cílem nejsou jen jiné etnické skupiny, ale v podstatě všichni, kdo se náhodou dostanou do blízkosti těchto agresorů.

Nácvik sebeobrany při simulaci takovýchto situací může výrazně snížit riziko, že budeme vůbec napadení, pokud zavčasu vyhodnotíme potenciální riziko a vyhneme se vlastnímu konfliktu. V případě, že se nám to nepodaří a máme dostatečně důkladnou průpravu, tak alespoň minimalizujeme možné důsledky útoku a dokážeme se účinně bránit.

V našem oddíle vyučujeme již dlouhá léta praktické základy sebeobrany. Zkušení lektoři s praxí z různých typů a způsobů sebeobrany vedou každou výukovou hodinu v jiném duchu.  Nikdy se nenudíte, pokaždé zažijete něco nového. A přitom se ale neustále zdokonalujete v umění se ubránit.

Vedoucí oddílu, Sifu Jiří Holáň je v instruktorském programu RBSD, má zkušenost se systémy Krav Maga, RBSD, Crazy Monkey Defense Program a dalšími. Je držitelem také trenérská licence 2. třídy (FTVS – UK Praha)
 

Hunggar Kung Fu

Pokud se chcete více dozvědět o Kung Fu a brněnském oddíle podívejte se na naše nové stránky. Naleznete zde stručnou historii Kung Fu a také mnoho zajímavostí z tréninku a dění kolem.

Něco z historie Kung Fu naleznete také na našich popůvských stránkách. A navíc i pár fotografií z letních soustředění kung fu na Blatinách. Z letní školy bojových umění na Blatinách je hezká fotogalerie již na vlastních stránkách tohoto brněnnského oddílu.

Termíny jednotlivých náborů, jak pro děti tak také pro dospělé jsou v aktualitách na našem oficiálním webu. V tomto roce jistě náš oddíl navštíví opět velmistr Lam Chung Sing z Honkongu, který navštěvuje své školy po celém světě a vyučuje žáky nové formy. Bližší informace budou zveřejněny opět na stránkách Kung Fu Brno.