Kung Fu Brno - nábor nových žáků

 

Nábor do oddílu Hung Gar Kung  Fu školy Brno leden 2017

 

Oddíl Hung Gar Kung Fu Brno bude nabírat nové zájemce o toto asijské bojové umění opět v lednu 2017. Neváhejte se včas přihlásit. Hodiny jsou určené nejen pro zájemce o toto tradiční čínské bojové umění, ale také pro všechny, kdo chtějí zapracovat na své kondici, duševní rovnováze a pozitivním přístupu k životu.

Máte možnost si na ukázkovém tréninku vyzkoušet co to obnáší a možná zjistíte, že právě tento bojový sport je to pravé pro vás nebo vaše děti. Tréninky vedou zkušení instruktoři, kteří mají dlouholetou praxi ve vedení jak malých dětí, tak i dospělých. Oddíl závodníků pak povede mnohonásobná mistrině České republiky, Evropy i světa v Kung Fu Simona Pressová. Pod jejím vedením máte možnost se připravit na akce mezinárodní úrovně.

Dalším skvělým bonusem návštěvy oddílu Hung Gar Kung Fu Brno je také získání praktických dovedností v reálné sebeobraně, která je bohužel v současném světě stáoe nezbytnější.

 

Sebeobrana Brno

V letošním školním roce se výrazně rošířila také výuka reálné sebeobrany pro všechny zájemce. Bohužel se v naší společnosti násilí stává běžnou součástí života. Agresivita je občas neúměrná situacím, do kterých se může dostat každý z nás a lidské slovo přestává mít uklidňující účinek. Přibývá také napadení jen tak pro zábavu, kdy si útočníci zkouší své "dovednosti". Cílem nejsou jen jiné etnické skupiny, ale v podstatě všichni, kdo se náhodou dostanou do blízkosti těchto agresorů.

Nácvik sebeobrany při simulaci takovýchto situací může výrazně snížit riziko, že budeme vůbec napadení, pokud zavčasu vyhodnotíme potenciální riziko a vyhneme se vlastnímu konfliktu. V případě, že se nám to nepodaří a máme dostatečně důkladnou průpravu, tak alespoň minimalizujeme možné důsledky útoku a dokážeme se účinně bránit.

V našem oddíle vyučujeme již dlouhá léta praktické základy sebeobrany. Zkušení lektoři s praxí z různých typů a způsobů sebeobrany vedou každou výukovou hodinu v jiném duchu.  Nikdy se nenudíte, pokaždé zažijete něco nového. A přitom se ale neustále zdokonalujete v umění se ubránit.

Vedoucí oddílu, Sifu Jiří Holáň je v instruktorském programu RBSD, má zkušenost se systémy Krav Maga, RBSD, Crazy Monkey Defense Program a dalšími. Je držitelem také trenérská licence 2. třídy (FTVS – UK Praha)
 

Hunggar Kung Fu

Pokud se chcete více dozvědět o Kung Fu a brněnském oddíle podívejte se na naše nové stránky. Naleznete zde stručnou historii Kung Fu a také mnoho zajímavostí z tréninku a dění kolem.

Něco z historie Kung Fu naleznete také na našich popůvských stránkách. A navíc i pár fotografií z letních soustředění kung fu na Blatinách. Z letní školy bojových umění na Blatinách je hezká fotogalerie již na vlastních stránkách tohoto brněnnského oddílu.

Termíny jednotlivých náborů, jak pro děti tak také pro dospělé jsou v aktualitách na našem oficiálním webu. V tomto roce jistě náš oddíl navštíví opět velmistr Lam Chung Sing z Honkongu, který navštěvuje své školy po celém světě a vyučuje žáky nové formy. Bližší informace budou zveřejněny opět na stránkách Kung Fu Brno.