Středa 29.7.2009

Odpočinkový den začal naprosto skvěle. Stávání o hodinu později bylo úžasné a modrá obloha slibovala krásný den. Potom Jirka zvolil běžeckou trasu o kus delší než v předchozích dnech a bylo po havaji. Statické Gung Gee o čtvrt hodiny delší také nevěstilo, že by se odpočinkový den měl odvíjet podle představ účastníků kurzu. Ovšem náš mistr má názor na relax velice specifický.

 

Páky a aplikace jsou ale kratší a nakonec přece jenom to není až taková rumařina, jak se to začínalo jevit. Po obědě zkoušíme zajet s Emilem a Pavlem do Březin, zda tam není výstava fotografií stejně jako loni, ovšem termín zahájení od 1.8.2009 je mimo náš harmonogram. Tak jedeme alespoň do Sněžného na zákusek do tamní vyhlášené cukrárny. A byl to jednoznačně skvělý nápad. Zákusky jsou excelentní.

  

Odpoledne se bavím editací fotek pro web a Ondra si dává dvacet (ostatně jako skoro každé odpoledne). Odpolední program začíná až ve čtyři s poněkud zkráceným rozpisem. Koleno skoro necítím a tak se mohu věnovat pilování technik opičí tyče a aplikací s ní. Také sestava ve dvojicích začíná mít lepší formu. Musím na závěr uznat, že program přece jenom nebyl až tak náročný jako jindy a necítím zdaleka takovou únavu jako v předchozích dnech. Rychle se ještě osprchovat a jde se na jídlo ke koním..

  

Večer se chvíli bavím editací fotek a potom Ondra kouká na Stargate Atlantis.  Hnedle je ve svém živlu. Ostatní popíjejí a baví se v jídelně, kde je pravděpodobně velice veselo. Jdeme spát kolem jedenácté.