Tvorba stránek www a SEO optimalizace

Tvorba www a SEO optimalizaceSpolečnost LUVR s.r.o. se sídlem v Popůvkách byla založena v již říjnu 1991. Prošla několika fázemi vývoje, důležitou složkou však vždy byla obchodní činnost. Významnou úlohu sehrálo v roce 2007 zapojení marketingových specialistů a s tím související rozšíření firemních aktivit.
 
Náš tým je složen výhradně z kvalifikovaných pracovníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s prací v prostředí  reklamy, internetu a marketingu. Nejsme velká společnost, ale zakládáme si na efektivitě, která zvyšuje osobní zapojení každého našeho zaměstnance do projektů a přináší úspory pro klienty.
 
 

Tvorba www stránek a eshopů

Firemní prezentace na internetu jsou v dnešní době nezbytností. Pokud chcete vaši firmu představit světu, nechejte si vytvořit vlastní webové stránky. Nebo chcete na internetu prodávat své produkty? Není nic jednoduššího. Naše eshopy jsou designově velmi hezké a dobře prodávají. 
 
 

Internetový marketing

Poskytujeme poradenství v oblasti internetu a vašich internetových kampaní, které přispívají k větší návštěvnosti vašich stránek. Poradíme vám, jak optimalizovat vaši webovou prezentaci, připravíme a povedeme vaše reklamní kampaně  portálem či tzv. PPC systémy (Sklik, AdWords). Máme mnoho referenčních webových stránek zobrazujících se dlouhodobě a stabilně ve vyhledávačích na požadovaná klíčová slova.
 
 

Registrace webových domén a webhosting

Webhosting je souhrn služeb, které jsou nutné pro správný chod domény. Naším heslem je spolehlivost a kvalita služeb, které chceme poskytovat za rozumnou cenu. Vyberte si z našich balíčků dle vašich požadavků. Registrujeme také národní, nadnárodní i světové domény.
 
 

Reklama, marketing, grafické práce

Nabízíme také grafické práce a kompletní reklamní činnost. Potřebujete potisknout auto, nalepit reklamní polepy na vaši výlohu v centru, vytisknout billboardy, megaboardy, či připravit vizitky, letáky a samolepky pro vaše zákazníky? Kontaktujte nás, připravíme vám návrhy a nabídneme toto vše za výhodné ceny.