Kniha návštěv

Datum: 05.08.2010

Vložil: DOKTOR

Titulek: Re: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

Ne, těžké to samozřejmě není, jen jsem ze zvyku použil svuj oblibený NICK DOKTOR,za svoje názory a ani za jméno se nestydím :-) Malášek

—————

Datum: 08.08.2010

Vložil: Raabová

Titulek: Re: Re: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

děkuji Vám

—————

Datum: 11.08.2010

Vložil: Rouzek st.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: val nebo neval při ulici Jihlavská

Na písemný dotaz ve věci protihlukového valu jsem dnešního dne obdržel od stavebního úřadu Střelice písemnou odpověď :" Podle spisových dokladů uložených u našeho úřadu, na první etapu výstavby rodinných domů naproti Vintrovny nebylo v územním řízení uloženo vybudování protihlukového valu."Z toho plyne, že není co kolaudovat.

—————

Datum: 23.07.2010

Vložil: utajena

Titulek: zelen

Take vám v nasem okoli nove zastavby u rybnika chybi zelen? Existuje nadace, ktera nabizi granty na vysadbu/obnovu zelene ve vasem okoli pro vesnice, organizace atd. Staci zazadat a ziskat grant a zadarmo dostanete penize na vysadbu stromu, ktere vlastnima rukama vysadite. Jak jednoduche...jen je treba do toho zapojit obec a bylo by tu zase hezceji... vice, viz Nadace Partnerstvi (https://www.nadacepartnerstvi.cz/stromzivota )

—————

Datum: 25.07.2010

Vložil: také utajený

Titulek: Re: zelen

Obec umí nechat akorát vykácet řadu vzrostlých topolů.Nově vysázené stromy u rybníka nechala uhynout, protože nikdo nedostal za úkol se o ně rádně postarat než zakoření.Máte dojem, že se obec zapojí do nadace partnerství? Možná příští nové zastupitelstvo, pokud to nebudou stejní lidé co tam jsou teď.

—————

Datum: 27.07.2010

Vložil: Jaroslav Konečný

Titulek: Re: Re: zelen

Na ty stejné lidi pozor! V obci vzniknou asi 3 kandidátky. Pan Kapoun a paní Červená jsou lídři dvou kandidátek- kandidáti na starostu (oba jsou ve stávajícím zastupitelstvu, ptejte se na jejich úspěchy), a třetí kandidátku jsem sestavil já z nových lidí. Máme zástupce z téměř každé ulice v obci. Všichni naši kandidáti mají skutečný zájem o práci. Jsem novousedlík kterému spousta věcí vadí a chce je změnit. Zatím se mi podařilo přimět některé majitele zaplevelených pozemků k jejich posekání (na ostatní podám podnět na zahájení správního řízení), sehnal jsem 50 000 Kč pro místní školu na multimediální tabuli....

—————

Datum: 09.02.2010

Vložil: Ivča + Jirka

Titulek: Souhlas

Ahoj Hozno, detailní odpověď najdeš v naší knize návštěv. Každopádně my smekáme také, hezké stránky. Určitě zde nejsme naposledy. :-)

—————

Datum: 13.02.2010

Vložil: Honza

Titulek: Re: Souhlas

Díky za krásný příspěvek. Již jsem jej publikoval a doufám, že bude inspirací pro všechny milovníky přírody. Vaše znalosti z botaniky a asi vůbec přírodních věd mne fascinují. Rád se s vámi někdy potkám. Až třeba půjdete na výpravu za prstnatcem májovým. Já jsem kdysi nacházel v Bosonožském hájku a i za Horním rybníkem střevíčník pantoflíček, ale bohužel v posledních letech zmizel.
Každopádně přeji hodně krásných toulek a zážitků :-).

—————

Datum: 13.02.2010

Vložil: Ivča a Jirka

Titulek: Re: Re: Souhlas

Tak už jsme si všimli, že máš tady odkaz k nám. Díky za poklonu s "mladými lidmi", milé... :-)) Ale my se tak i cítíme. :-))
O výskytu střevíčníku pantoflíčku v Bosonožském hájku víme, ale ještě jsme ho tam nenatrefili. Věříme, že se ještě objeví. My, když se chceme touto orchidejí pokochat, tak jezídme na Obůrky-Třeštěnec, nedaleko obce Lísky. Když se trefí doba květu, je to nádhera. Navíc je to vzácná lokalita vstavače trojzubého. Možná sis i všiml na našich stránkách, je tam fotogalerie z roku 2008. Setkání se nebráníme, ale s námi je to složité. Některé výpravy plánujeme dle momentálních časových možností. Takže zejména výpravy do okolí Brna jsou rozhodnuty asi 30 minut předtím, než vyrazíme. :-)
Měj se hezky, přejeme Ti, i tvé rodině, hezké blížíce se jaro. I+J

—————

Datum: 31.05.2010

Vložil: Jana

Titulek: Volby

Děkuji za zveřejnění výsledků voleb. Marně jsem je hledala včera a dnes na stránkách obce.

—————