Úterý 5.8

Dnes by měla být krizovka, ovšem zdá se, že je vše OK. Tedy ranní běh se starými pardáli byl docela utrpením, ovšem potom už to docela šlo. Dokonce bych řekl, že jsem byl takřka nadšen a Ondra sdílel dobrý pocit se mnou. Prostě den, kdy se vše tak nějak daří. Celé dopoledne samozřejmě pilujeme sestavu a pak opět dril a aplikace až z nás leje. Ovšem vše je tak nějak v pohodě.

 

Na oběd bylo filé s bramborem a dokonce i Ondra je snědl. Potom jsme skončili na koníkách. Docela pohodovka. Většina byla na pastvině a mezi nimi pobíhali bílí konipásci. Alex s dětmi měla objednanou vyjížďku, tak jsme chvilku okouněli kolem a pak se teprve vrátili na chalupu.

Odpoledne proběhlo opět v pilném treninku a dokonce zbyl i čas na pár akčních foteček. Zbraně, které cvičí staří pardáli jsou dost efektivní a navíc je vidět, že to s nimi docela umí.

Večer se chystá táborák, ale my zůstáváme na pokoji. I když byl skvělý den, únava nás zmohla a jdeme poměrně brzy spát. Zítra je odpočinkový den, tak si jej doufám užijeme.