Neděle 3.8.

Neděle 3.8.2008


Máme tady nedělní ráno a první skupina již v 6:00  vyběhla na svůj trening. Jsme celí rozlámaní, ale nedáme navzájem nic najevo a jde se fotit. Ještě záběr s výhledem z našeho pokoje a jde se. Počasí nic moc, ale neprší, takže stihneme pár fotek a v 7:00 nástup na ranní běh do kopce a pak celé dopoledne výcvik. Forma se začíná rýsovat, ovšem pouze v náznacích a Jirka s námi asi moc spokojený není. Leje z nás jako z konve a do toho začíná mírně poprchávat a pak více a více až skončíme na aplikace v jídelně. Potom rychlá snídaně a zase do boje. Od devíti se učíme pohybovat, pak jsou páky, potom zase aplikace a je po jedenácté a už se pospíchá na oběd.

Naštěstí je nyní před námi volno až do pozdního odpoledne, tak jdeme s kamarády z pokoje do kavárny na kávičku a zákusky a odpoledne ležíme na pokoji docela zmordovaní.


Po třetí už zase první skupina cvičí kudlanku a my, kteří ji ještě neznáme je alespoň fotíme a komentujeme. Následují zbraně a aplikace a je zase řada na nás na opakovaní a následně další část formy. Dril a zase dril. Počasí je skvělé – sluníčko svítí ale pofukuje i příjemný větřík – prostě  ideální podmínky na „mlátičku“

Náš učitel při teningu ( za každou fotku je běh do kopce za chalupou, tak doufám, že obrázky uvidí až po našem soustředění. To bych se naběhal.....

 

Večer je docela bašta – pečínka se zelím a knedlíkem, takže se skvělou náladou vyrážíme ještě i s Emilem fotit západ nad blatinským údolím. Prostě paráda. Vysočina se ukazuje v nejlepším ( nejen fotografickém ) světle.