Vzkazy a dotazy občanům

Chcete něco vzkázat všem spoluobčanům? Zde máte prostor. Něco Vás zajímá a nevíte odpověď. Třeba Vám někdo pomůže.


Diskusní téma: Vzkazy občanům

Datum: 28.05.2011

Vložil: Andrea

Titulek: koupím byt

Dobrý den, ráda bych koupila byt 3+kk a větší v lokalitě Popůvky. Nejlépe bez RK. Víte o někom, komu se tam nelíbí a byt prodává? Díky. asaletova@seznam.cz

—————

Datum: 06.02.2011

Vložil: Hana Navrátilová

Titulek: Štěňata pasteveckých psů

Prodám štěňata narozená 4.12.2010. Očkovaná a odčervená. Jsou to kříženci: matka-Šarplaninský pastevecký pes + otec-Středoasijský pastevecký pes. Pohlaví 3x fena a 5x pes. Výborní a spolehliví hlídači milující svoji rodinu. Odběr možný od konce ledna.
tel: +420 602 766 587
tel2: +420 724 424 047
email: nav.hana@seznam.cz
Střelice 664 47

https://zvirata.bazos.cz/inzerat/8434301/Stenata-pasteveckych-psu.php

—————

Datum: 23.12.2010

Vložil: Jaroslav Konečný

Titulek: Šťastné a veselé vánoce!

Hodně zdraví, lásky a spokojenosti. Ať se nám všem v Popůvkách dobře žije. ;-)

—————

Datum: 01.12.2010

Vložil: Štěpán

Titulek: Volné místo

Firma Enbra spol. s r. o., Durďákova 5, Brno hledá do svého skladu v Popůvkách (Vintrovna 262) fakturantku.
Více informací 545 321 203 - pí Žáková.

—————

Datum: 16.11.2010

Vložil: Raabová

Titulek: klíče

na ulici Střední se našel svazek klíčů od auta. Je možné, že se tam nachází již od výlovu rybníka. Kdo by klíče postrádal, nebo věděl o někom, komu chybí, dám je dnes k Žabákovi, kde budou k vyzvednutí.

—————

Datum: 19.10.2010

Vložil: Majka

Titulek: prosba

Prosím některé majitele psů, aby si nepletli ulice a silnice s psím výběhem. Klidně at jsou psiska na volno, ale je mají majitelé pod dohledem. Není nic příjemného jít s psy na vodítku a odhánět na volno pobíhajícího velkého psa ( záměrně nepíši plemeno) a majitel v nedohlednu - nestalo se to jen jednou, ale vícektát.
A pak prosba - ten, komu se pes vykálí v blízkosti Rosické 14, klidně exkrement můžete vzít a vhodit na černé popelnice bez popisku. Nenechávejte ho ležet na parkovacích stáních. Nebojte se, popelnice je moje a mě exkrement v sáčku v mé popelnici vadí opravdu méně ( resp. vůbec) než pokálené okolí bytu.
Děkuji.

—————

Datum: 20.10.2010

Vložil: Míša

Titulek: Re: prosba

I mě se stalo, že se na ulici z ničeho nic zjevil dobrman bez pána a celkem dlouho se poflakoval než zjistil, že se asi zaběhl. Opravdu nic příjemného a to si dovedu představit, jak se musí cítit maminky s dětmi, když se jim něco takového stane. Pes sice s nahubkem, ale co je mi to platné, když můj pes se ho bojí (o dětech nemluvě). To se pak není čemu divit, že se také vyexkrementuje kdekoli a zůstane to tam ležet.Páč když pán neví kde má psa...to je pak těžké...

—————

Datum: 22.10.2010

Vložil: Marta Matoušková

Titulek: Re: prosba

Přidávám se také k prosbě - ten, komu se pes vykálí v blízkosti Rosické 13, tak prosím exkrement v sáčku hoďte také do popelnice u domu.
Děkuji

—————

Datum: 04.11.2010

Vložil: Majka

Titulek: Re: Re: prosba

Paní Marto, obávám se, že momentálně odkálívá celou novou zástavbu jeden zlatý retriever, který bivakuje před jedním domkem, kde se hárá fenečka. Bohužel pes vždy večer zmizí - asi dojde domů a odpoledne zase majiteli uteče.
Tipuji, že je to ten pes, který již byl několikrát v útulku, protože majitel není schopen si ho uhlídat. Bohužel nyní mi nikdo telefon na úřadě nebere, jinak by už byl v útulku opět. ( odchyt musí povolit starosta obce) , třeba by si ho vzal někdo, kdo by se o něj uměl postarat a uhlídat ho.

—————

Datum: 03.09.2010

Vložil: Knollová

Titulek: ztracený drak

Komu se zamotal duhový drak do baráků a zhrádek na ulici Střední, může si ho vyzvednout u mne: Knollová, Střední 15. Jsme doma většinou ve všední den kolem poledne a pak až večer.
Druhý zamotaný drak skončil na balkoně v č. o. 13 u Ondráška a jeho maminky.

—————

Datum: 16.08.2010

Vložil: Jiří Hrazdil

Titulek: Humanitární sbírka

Z úřední desky:

Obecní úřad Popůvky vyhlašuje humanitární sbírku pro obce postižené záplavami, která proběhne ve dnech 16. – 18. srpna 2010. Sbírané věci můžete donést v pracovní době na OÚ.

Sbíráme: dětské pleny, dětské výživy ( zeleninové, ovocné), hrábě, kolečka, vidle, lopaty, krumpáče, kladiva, sekery, majzlíky, palice, prášky na praní, savo, pracovní rukavice, igelitové pytle, lopatky se smetáčkem, repelenty nejlépe ve spreji, biolit do zásuvky.

Tato sbírka bude odvezena přímo do postižených obcí.

—————

Datum: 16.08.2010

Vložil: Majka Juříčková

Titulek: ohnostroj

Nevíte jaký tydýt může dělat v 22 hodin ohnostroj před pracovním dnem? opravdu ohleduplné ....

—————

Datum: 17.08.2010

Vložil: notydyt

Titulek: Re: ohnostroj

Asi něměčtí návštěvnící velké ceny, kteří rozradostněni zůstávali do pondělí.

—————

Datum: 19.08.2010

Vložil: Miloš Arvai

Titulek: Re: ohnostroj

Nemám s tím ohňostrojem nic společného, byl opravdo od hospody u rybníka a zrovna jsem ulehl, takže vím, že začli cca 15 min před 22tou hod a v 2200 plus minus skončili. Takže z mého pohledu vše ok - noční klid je právě od této hodiny, ať je sobota nebo všední den. Něco jného je pokud se mi právě podařilo uspat malé dítě.......Věřte, že proti bydlení v samém centru Brna je to dady ráj. Pokud teda zrovna sousedi v okolí venku negrilují a nepaří do jedné hodiny. Ale to aspoň člověk ví na koho se má ráno obrátit...... Na předchozím bydlišti jsme v létě volali MP málem každý týden

—————

Datum: 13.09.2010

Vložil: K.

Titulek: Re: Re: ohnostroj

... přestali, ale až po upozornění ... z ohleduplnosti z jejich strany to opravdu nebylo .. ba právě naopak

—————

Datum: 01.08.2010

Vložil: ....

Titulek: Občan Pop.

Dobrý den
Chtěl sem se zeptat známej mě říkal že bydlí u vás v Popůvkách. Ale nemůžu ho tam nikde najít. Jmenuje se Daniel Šich prý bydlí v nějakém novém domě pokuď byste někdo věděl kde to je napište mě to, chci ho překvapit. Děkuji.

—————

Datum: 17.08.2010

Vložil: no tydyt

Titulek: Re: Občan Pop.

... kamenem do okna, anonymně :-)

—————