Kung Fu Blatiny 2010 - Pondělí 2.srpna

 

Jak krušná mohou být jitra po noční pařbě se přesvědčuje pár jedinců ráno při našem běhu na Dráteničky. Ale s šavlí nakonec nikdo netancuje a hlava se postupně vyčistí. Nicméně to, že sifu posunul program o půl hodiny, svědčí o náročnosti noční akce.  Statické Gung Gee, páky a aplikace jsou nedílnou součástí ranního bloku. Nejvíce se mi asi líbí část, kdy jdu s Tomášem aplikace kjusao v kombinaci s pákou či strhnutím. 

  

Odpoledne se snad sjede tyčka pod kontrolou sifu a pak když to bude dobré se pustíme do závěru naší sestavy. Na to se snad těším nejvíce z celého soustředění. Uvidíme.. Teď právě je polední pauza a sepisuji naše zápisky „z války Galské“. A večer pokud vše klapne je opublikujeme na náš popůvkský web. Historie Kung se opět rozšíří o další ročník a my budeme moci podpořit novéstránky Hunggaru, které se již chystají.

   
 

Nakonec je večer úkol splněn. Tedy publikování na náš popůvský web. Co se týče přezkoušení z opičí tyče, na tu se dnes nedostalo. Možná zítra v poledne nebo před odpoledním blokem. Obloha se povážlivě zatahuje a nakonec, když odcházíme kolem deváté z restaurace již nás provází drobný déšť. Kdo ví, jak bude vypadat zítřejší vstávání. Do mokra? Poběžíme či ne? Kapky deště bubnují na střechy čím dál více, a tak můžeme jenom doufat, že se nakonec počasí přece jenom umoudří. Alespoň se bude dobře spát.