Diskuze k dění v Popůvkách

Protože se valná část příspevků přesunula na oficiální stránky obce Popůvky, byly smazány všechny příspěvky starší než jeden rok. Samozřejmě i nadále uvítáme případné připomínky a podněty do diskuze k dění v naší obci. Rádi bychom se do budoucna zaměřili spíše na zajímavosti v okolí Popůvek z pohledu turistiky, historie či přírody. Ovšem pokud potřeba se vyjádřit i k závažnějším tématům, jistě zde takové příspěvky naleznete. Pokud máte nějaké návrhy, co by Vás zajímalo, případně by jste chtěli přispět k obsahu těchto stránek, napište nám.

Aktuální informace naleznete především v Článcích a zajímavostech. Sledujte případně i naše Aktuality a stránky na Facebooku, kde se také objevují nové informace a fotografie.

Pro zájemce o historii již brzy odpublikujeme kompletní znění Podrobných dějin Popůvek, které zpracoval pan Mgr. Střecha.

Zároveň stále nabízíme prostor pro případné psavce z Vašich řad. Máte li chuť a vůli se vyjadřovat smysluplně k dění kolem nás a rádi by jste se o své myšlenky podělili se svým okolím rádi takové články budeme publikovat. Ne vše se hodí na oficiální stránky Popůvek a je jistě mnoho témat z oblasti historie, sportu nebo volného času, která si rádi přečtou i naši spoluobčané.

 

Za autory tohoto webu Jan Rouzek ml.

 

 


Popůvské fórum

Datum: 03.10.2017

Vložil: KristinaAmund

Titulek:   Ремонт автомобиль вольво в москве


—————

Datum: 18.07.2013

Vložil: Milovník cyklistiky

Titulek: uzavírka 19.7.

Prosím všechny, kteří si nejsou jisti dostupností vlastního obydlí v průběhu páteční celodenní uzavírky obce z důvodu cyklistického závodu se na toto osobně dotazovat pořadatele pana Vašíčka na telefonním čísle 731050451

—————

Datum: 04.06.2013

Vložil: Knollová

Titulek: Nechce někdo popelnici

Prodáme velkou popelnici nepoužitou čistou(900 Kč) - tu co se běžně používá v Popůvkách.Koupili jsme ji jako druhou a hned poté se začal v letních měsících svážet odpad 1x týdně a byly přistaveny kontejnery na bioodpad, tak jsme ji nikdy nepoužili a je čistá a zbytečně zavazí.
Pokud máte zájem stavte se na Střední 15, Knollovi.

—————

Datum: 18.03.2013

Vložil: Zdenek

Titulek: Mikušek

Nevím, zda ve Vaší obci má někdo magnetofonový záznam, pořízený v roce 1960 panem Kozderkou. Právě jsem dokončil restaurování a digitalizaci hodinového záznamu, na kterém hovoří Anton Buček (92 let), Ludvík Matějka (83), Karel Helán, Josef Pospíšil, Josef Buček, Antonín Pešek. S pozdravem -Mikušek Zdeněk, kominík, Val. Polanka.

—————

Datum: 22.02.2013

Vložil: Arnošt

Titulek: dík a omluva

Děkuji paní Raabové a omlouvám se,že jsem se díval na stránky obce velice nepozorně Arnošt

—————

Datum: 20.02.2013

Vložil: Raabová

Titulek: diskuze

je pořád na svém místě

—————

Datum: 19.02.2013

Vložil: Arnošt

Titulek: skromný dotaz

Mohl by mi někdo laskavě prozradit,není-li to utajovaná informace,proč zmizela rubrika DISKUZE ze stránek obce

—————