Diskusní téma: Vraťte řidičáky

Datum: 13.06.2010

Vložil: Jakub

Titulek: Vraťte řidičáky!!!

Dorbý den,

bydlím na ulici Střední a musím velmi silně apelovat touto cestou (osobně si myslím, že s některými to není možné) na to, jak rychle se jezdí po této ulici a věřím, že nejen po ul. Střední. Podle debat s ostatními sousedy, zejména s těmi, kteří mají malé děti a často si hrají na ulici soudím, že to není jen můj názor.

Milí řidiči - zelený Rover, zelená Honda, vínová Felicie, stříbrný Passat - všichni ze Střední 22....JEZDÍTE TU JAKO TOTOÁLNÍ PRASATA!!!!!! bez urážky, ale vaše bezohlednost mě neuvěřitelně štve a mrzí mě, že to nelze nijak řešit a postihnout.

Vůbec bych neřešil nějaké paragrafy, slovíčkaření, pojmy. Myslím si, že hlavním je rychlost 20km/h, při vyjízedu dodržet přednost zprava a v obytné zóně toto pravidlo také dodržovat. Velmi často se setkávám s tím, že kdybych včas nezabrzdil, způsobil bych nehodu s lidmi, kteří si to bezohledně "hrnou" na ulici Rosická a Horní.

Byl bych moc rád a vděčný, kdyby si každý z vás, kdo si to přečte a je neukázněný řidič, aby si šáhl do svého svědomí, uvědomil si, že tu není sám a snažil se respektovat jak rychlost, tak i auta přijíždějící z pravé strany.

UVĚDOMTE SI TO LASKAVĚ DŘÍV, NEŽ SE STANE NĚJAKÉ NEŠTĚSTÍ - BYDLÍ TU SPOUSTA DĚTÍ!!!!

DĚKUJI!!!


Zpět na diskuzi